Exproof Lamba Nedir?

Exproof Lamba Nedir?

Günümüzde petrol, petrol ürünleri, doğalgaz, kömür, kereste, mobilya kimyasal madde, boya, kimya sanayi, tekstil, şeker fabrikası ve bu gibi alanlarla uğraşan üreticilerin her an olası bir patlama riski ile karşı karşıya gelmeleri olasıdır. Exproof lambadan, panoya, prize kadar birçok anlamda çeşidi bulunmaktadır. Şimdi exproof lamba nedir? Sorusuna değinelim: Exproof ürünler, bizlere birçok anlamda kolaylık sağlamakta ve çok farklı istasyonlarda hizmet vermektedir. Exproof lamba nedir? Başlığı altında exproof aydınlatma çeşitlerine değinelim:

Exproof ARKTOS V.3 EX-PROOF Aydınlatma

Patlayıcı ortamlarda dahi çevre aydınlatma işlemini gerçekleştiren, exproof ARKTOS V.3 EX-PROOF aydınlatma, birbirinden farklı lümen seçenekleri, üstün sızdırmazlık yapısı ve özellikli gövdesiyle bu aydınlatma çeşidi, aydınlatma hızından ve kalitesinden ödün vermeksizin en zorlu şartlara dahi ayak uydurabilmektedir. Alüminyum enjeksiyon gövdesi, temperli şeffaf camı ve geniş açılara sahip optik lensi sayesinde oldukça güvenilir ve her ortamda kullanılmaya uygundur. Sıcak beyaz, doğal beyaz ve soğuk beyaz renk seçenekleri, avantajlı fiyatları ve power LED ışık kaynağı ile kullanıcılara en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Exproof PROLİT V.2 EXPROOF Aydınlatma

Oldukça geniş bir şekilde tasarlanan gövdesi, lümen paket olanakları, yüksek voltajı ve genel aydınlatma ihtiyacını en doğru şekilde sağlayan Exproof PROLİT V.2 EXPROOF aydınlatma kimyasal ürün imalatı yapan işletmeler tarafından kesinlikle tercih edilmeli ve en doğru şekilde kullanımı sağlanmalıdır. Temperli camı, geniş alüminyum gövdesi, 220-240 V AC giriş gerilimi, 3000k ve 5700K arası renk sıcaklığı SW 306G gövde renkleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Exproof PROLİT KOMPAKT V.2 EXPROOF Aydınlatma

Prolit ailesinin en küçük ve en anlamlı parçası olan Exproof PROLİT KOMPAKT V.2 EXPROOF aydınlatma, yüksek sızdırmazlık özelliği, minimalize edilmiş gövdesi ve patlama durumlarında dahi etkin olabilen yapısı sayesinde söz konusu mekânlar için ideal bir seçenek olabilmektedir. Geniş tümen, farklı optik yapısı, temperli kumlu camları, 68 W ve 89 W tüketim gücü, 3000 K ve 5700K renk sıcaklığı, SW 306G gövde renkleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Exproof Ampul Özellikleri

Oldukça avantajlı fiyatları, üstün aydınlatması, 3000K renk sıcaklığı ile risk teşkil eden alanlarda tercih edilen lamba çeşidi olup, exproof ampul özellikleri konusunu şu şekilde özetlemek mümkündür:

  • Yangın, kıvılcım, patlama ve benzeri sorunların yaşanmasında dahi bulunduğu alanı aydınlatmaya devam eder
  • Kesintisiz ve kaliteli bir görünüm sağlar
  • Sıcak beyaz, doğal beyaz ve soğuk beyaz renk seçenekleri ile her zevke hitap eder
  • Oldukça avantajlı ve cep dostu fiyatlar sağlamaktadır.
  • 5700K ‘ya varan renk sıcaklıkları ile ortama ferah bir görünüm sağlar
  • Olası patlamalarda etrafa zarar vermez, korunaklıdır.
  • Uzun ömürlü ve tasarrufludur
  • Geniş bir şekilde tasarlanmış gövdelere ve temperli camlara sahiptir.
  • Oldukça geniş tümene ve birbirinden çeşitli opsiyonları barındırmaktadır.
Görüşmeyi Başlat
1
WhatsApp Hattına Bağlan
Asilsan Mühendislik A.Ş.

Whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.