Exproof Priz Nedir?

Exproof Priz Nedir?

Birçok fabrikanın güvenlik önlemi olarak kullandığı Exproof teknolojisi son günlerde çok daha popüler olmaya başladı. Artık bu teknolojiyi kullanmayan fabrikaların sayısı az. Zaten fabrika patlamaya müsait maddeler üretiyorsa böyle bir şey söz konusu bile olmayabiliyor. Exproof teknolojileri bu kadar çok satılırken aynı zamanda alt ürünleri de çok satılıyor. Örneğin bu ürünlerden birisi de prizler. Bu prizler teknolojik olarak çeşitli özelliklere sahip olmalarıyla biliniyorlar. Yurtdışından getirilen birçok modelleri var ve açıkçası çok güvenilir olabildikleri biliniyor. Peki exproof priz nedir? Aslında direkt olarak bir tanımını yapmak çok zor denebilir. Fabrikalar hakkında yoğun bir bilgi sahibi olmak ve teknolojiye meraklı olmak bu tip ürünleri anlamak için ön şartlardan birisidir denilebilir. Bu prizler ve fişleri internet üzerinden çok kolay bir biçimde bulunabiliyor denebilir. Satılan yerlere göre farklılık göstermekle birlikte Exproof priz nedir? Sorusunun cevabı da farklılık gösteriyor. Örneğin bazı yerlerdeki prizlerin genel özelliklerinden şu şekilde bahsedebiliriz. Aluminyum, Polyester ve Paslanmaz Çelik ürünleri kullanılarak yapıldığını biliyoruz. Ayrıca bu ürünün kendine uygun bir sıcaklık aralığı da var. Yani en uygun ortam -40 ile +60 derece arasında değişiklik gösterebiliyor. Bu tip daha birçok özelliği olan Exproof prizlerini çeşitli yerlerde bulmak mümkün olsa da internette de bolca varyasyonunu görebilirsiniz.

 1. Exproof Prizleri Ne İşe Yarar?
  Bu prizlerin çok fazla görevleri olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak genel sistemin çalışmasında çok büyük rol oynarlar. Bu rol inanılmaz önemlidir ve kesinlikle çok gereklidir. Exproof prizleri ne işe yarar? Sorusuna verilebilecek kabaca doğru cevap budur denilebilir.
 2. Exproof ATEX Belgeli Priz
  ATEX belgesi, ATEX sertifikası yoluyla alınır ve bu sertifikanın güvencesini belirtmek için kullanılır. Eğer Exproof Atex Belgeli Priz alıyorsanız bu prizler belirli standartlara sahiptir ve bu standartlar kesinlikle güven verici denebilir.
 3. Exproof Kombine Priz Paneli
  Prizler çeşitli özelliklerle alt gruplara ayrılıyor denebilir. Bunlardan birisi de Exproof kombine priz paneli ürünüdür. Çeşitli yerlerde bulabileceğiniz bu ürün son derece işlevli bir üründür.
 4. Exproof Fiş Nedir?
  Fişler adı üstünde bildiğimiz gibi prizlerle ilgili ürünlerdir. Exproof fiş nedir? Sorusunun cevabı genel olarak bu prizlerle bağlantılı çalışan fişleri tanımlamak üzerine anlatılır. Ancak yoğun derecede teknik bilgi, bunları anlamak için şarttır demek uygundur. Prizlerin başka özellikleri de tabi ki var. Örneğin standart frekansları 50 Hz olarak biliniyor. Ayrıca bazıları DNX kontak yapısına sahip olan fişlerle beraber kullanılıyorlar. Yani sizinde gördüğünüz gibi Exproof Priz Nedir? Sorusuna verilebilecek cevaplar çok fazla detay ve sanayi bilgisi gerektiriyor. Bu detayların daha fazlasını almak için çeşitli alakalı kurumlarla iletişim kurmak faydalı olabilir. Ayrıca farklı fiyat aralıklarını da internet siteleri yoluyla görebilirsiniz.
Görüşmeyi Başlat
1
WhatsApp Hattına Bağlan
Asilsan Mühendislik A.Ş.

Whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.