Exproof Led Projektör Nedir?

Exproof Led Projektör Nedir?

Led modüllü yapısı, emsallerine kıyasla yüksek lümenli exproof ürünü Exproof led projektör nedir? Sorunun cevabına hep beraber bakacağız. Elektrostatik toz boyayla kaplı alüminyum enjeksiyonlu gövde yapısı, IK08 koşullarını, barındıran dış etkenlere, ısı ve darbelere dayanıklı, geçirgen yapıda oldukça şeffaf temperli camlara sahip optik kapaklara sahiptir. ENEC sürücü belgesi, 4000K ve 6500K opsiyona ve ATEX belgelerine sahiptir. Exproof led projektör nedir? Soruna yanıt bulduğumuza göre şimdi de exproof led projektörlerin genel özelliklerine değinelim:

Exproof Led Projektörlerinin Genel Özellikleri

Oldukça farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan, birçok alanda faaliyet gösteren exproof ürünlerden bir tanesi de exproof led projektörüdür. Exproof led projektörlerinin genel özelliklerini şu şekilde özetlemek mümkündür:

 • Exproof projektörler, alimünyum gövdesine sahip, oldukça geniş yapıda tasarlanmıştır.
 • Exproof projektörlerin üst kısmında 2 adet giriş noktası ve her bir deliğin üzerinde de 2 adet kör tapa yer almaktadır.
 • Giriş rakoru tipli, kablo tipli ve dış yüzeyine kıyasla ekstra talep edilmektedir.
 • Exproof led projektörleri, hareketli ayak sistemi sayesinde tavan tipli ve duvar tipli projektörleri olarak sınıflandırılmaktadır.
 • SLED tipli led projektörler, led modüllü yapıdadır.
 • Cortem markalı exproof led projektörler ise ATEX belgesine sahiptir.
 • Ergonomik gövde tasarımına sahiptir.
 • Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı polikarbon cam bir yapıya sahiptir.
 • Dış darbelere dayanıklı termoplastik bir yapıya sahiptir.
 • Sokak lambası, LED lamba veya LED projektörleri olarak kullanılabilen bir yapıya sahip montaj parçalar bulunmaktadır.
 • Klasik florasan yerine kullanılabilir yapıdadır.
 • Endüstriyel tesislerin yer aldığı alanlarda ve tehlike arz eden bölgelerde kullanıma uygundur.

 

Exproof Patlamaya Karşı Korunaklı Led Projektörler
Led projektör aydınlatma sistemleri, yüksek koruma sistemli, eloksal kaplama alüminyum profile sahiptir. 6063 kaliteye sahip, eloksal kaplı dış yüzeyi, 304 kalite ve 3mm çapında paslanmaz yapıya sahiptir. Ayrıca exproof patlamaya karşı korunaklı led projektörleri, 4 mm genişliğinde temperli camlara ve biden fazla cepheye sahiptir. Bunun yanı sıra led projektör, 5mm genişliğinde ve elektrostatik toz boyası ayaklara sahiptir.

Exproof Led Projektörü UV Işınlarına Oldukça Dayanıklı
Korunaklı LED projektörleri, Zone1, Zone2 kullanımlarına da uyum sağlamaktadır. Exproof led projektörü UV ışınlarına oldukça dayanıklı, yüksek oranda ışık geçirgenliğine sahip optik kapaklara sahiptir. Cam elyaf katkılı fiberglas gövdesi, ENEC belgesi, 4000 K VE 6500 K arası opsiyonu mevcuttur.

Exproof Pelsan Led Projektör
Riskli alanlarda kullanımı sıklaşan, ATEX belgesine sahip exproof pelsan led projektör ile aydınlatma gereksinimleri güvenle ve titizlikle çözülebilmektedir. IP66 LED projektör, 75 W 6500 K renk sıcaklığına sahiptir. Optimum yayılım sağlayan ve zaman içerisinde sararmaya sebep olmayan elekstrotataik yapısı ve toz boya kaplı metal dış yüzeye sahiptir.

Görüşmeyi Başlat
1
WhatsApp Hattına Bağlan
Asilsan Mühendislik A.Ş.

Whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.